Winkelmandje

0 items | €0,00

Naar de kassa »

De tweede BLADFAIR komt naar Het Hoogeland

Date
15 mei

Op zaterdag 20 en zondagmiddag 21 juni 2026 vormt Openluchtmuseum Het Hoogeland het sfeervolle decor voor de tweede editie van de BLADFAIR. In samenwerking met tijdschrift BLAD organiseren we een veelzijdige voorjaarsmarkt waar inspiratie, ambacht en ontmoeting centraal staan.

Verspreid over het museumterrein presenteren regionale bedrijven en organisaties hun producten en vakmanschap. Bezoekers kunnen struinen langs stands van culturele instellingen, musea, ateliers en galeries en kennismaken met kunstenaars, ambachtslieden, boekhandels en antiquairs.  Zo ook voor liefhebbers van brocante, tuinplanten, gereedschap, er is van alles te zien en te koop.
En culinaire producten, eten en drinken en het proeven mag natuurlijk niet ontbreken.

BLADFAIR is een ideale gelegenheid voor een ontspannen dagje uit, midden in het historische landschap van het museum. Laat je verrassen, ontmoet makers en geniet van alles wat het Noorden te bieden heeft.

Praktische informatie:

  • zaterdag 20 en zondagmiddag 21 juni 2026
    zaterdag van 10 tot 17.00 uur en zondag van 12 tot 17.00 uur

  • Entree: €12,00 per persoon

  • Kinderen t/m 12 jaar: gratis (onder begeleiding van een betalende (groot)ouder)

  • Museumkaarthouders en donateurs: gratis toegang

De standhouders en meer informatie is te vinden via https://bladng.nl/nieuws/

Parkeren kan op het Roakeldais terrein, volg hiervoor de borden.

We kijken ernaar uit u te verwelkomen op de tweede BLADFAIR!